Єврейське корiння
Репатріація та підтвердження єврейської національності
"Закон про повернення" проголошує право кожного єврея репатріюватися до Держави Ізраїлю та отримати ізраїльське громадянство, при цьому скористатися таким правом можуть і нащадки, підтвердивши єврейську національність матері чи батька, бабусі чи дідуся чи прабабусі.
У сім'ї часто кажуть – документів немає, нічого не збереглося, предки все ретельно приховали, але, як показує практика, в архіві є набагато більше інформації… навіть більше, ніж ви можете очікувати
Безкоштовна консультація
Обговоримо основні моменти, пов'язані з пошуком документів для підтвердження національності, вирішимо, чи є перспективи для такого дослідження і чи можливо отримати документи з регіону, в якому народилися і жили ваші предки.
Етапи дослідження
Щоб оцінити можливість підтвердження єврейської національності, потрібно розібратися, які документи у вас є і що вам відомо про предків.
Пропрацюємо відкриті джерела, це дозволить уточнити інформацію та отримати "зачіпки" для пошуків, оформимо необхідні запити до державних архівів.
Наша мета знайти хоча б один документ, де вказана національність або за сукупністю непрямих ознак визначити, ким були ваші предки, чи була зміна національності за радянських часів і чи можливо це довести.
На підтвердження роботи ви отримаєте офіційні відповіді на всі оформлені запити, архівні довідки та завірені копії документів
В результате
Перевіряємо національність
200 $ / 1-2 мiс.
Порядок роботи
Такий порядок роботи дозволяє економити гроші, тому що не потрібно починати підготовку документів для консульської перевірки або подання до Федерального адміністративного відомства Німеччини, не переконавшись, що ваші предки саме тієї національності як розповідають родичі та економить час, оскільки підготовка всіх документів триває набагато довше.
II-й этап
Після того, як буде знайдено хоча б один документ, де вказано єврейську національність вашого предка, і ми переконаємося в доцільності підготовки документів для консульської перевірки, приступаємо до дослідження за всіма можливими напрямками пошуків:
Підготовка документів
от 60 $ / 1-2 мiс.
для консульської перевірки
Єврейська національність підтверджується за документами радянського періоду, в яких була графа національності, це книги записів громадянського стану про народження, шлюб, розлучення та смерть, особисті документи ваших предків, списки з установ місцевої влади та інше
У документах дореволюційного періоду вказували віросповідання, у разі підтвердження єврейського коріння це тотожно національності, нас цікавитиме пошук переписів населення та різних списків, де вказувалися всі члени сім'ї, книги равінатів тощо.
В результаті ви матимете: офіційні відповіді на всі звернення, витяги та дублікати свідоцтв, архівні довідки, завірені копії документів, усі отримані документи відповідатимуть вимогам консульства.
В результаті
Сьогодні з ранку я зустрілася із чудовим дослідником архівів Дмитром Богатенковим. Кому треба єврейське чи польське коріння підтверджувати - звертайтеся. Він мені всі оригінали моїх довідок дав.
Відгуки
Божена Ринська
Facebook
Дякую Вам за роботу. Щиро вдячна. Їздила на консульську перевірку із доньками. Пройшли за один раз. Консул був приємно вражений. Сказав, що за останні 2 роки ми були єдиними претендентами на репатріацію з ТАКИМИ ПЕРЕКОНЛИВИМИ документами. Він визнав, що я єврейка, а мої діти - друге покоління з усіма бонусами, що звідси випливають! Ми б без Вас не впоралися!
Олена Лейбіна
Facebook
Дякую від щирого серця! Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю!
Григорій Бітенський
Facebook
Якщо ви знаєте, які саме вам потрібні отримати документи, то напишіть та оформимо необхідні запити, у цьому випадку ви самі контролюєте процес пошуків