Підтвердження національності
Пошук архівних документів для відновлення єврейських, польських, румунських, болгарських, німецьких та інших національних коренів
Розберемося в сімейній історії та дізнаємось яка національність була у ваших предків.
У сім'ї часто кажуть – документів немає, нічого не збереглося, предки все ретельно приховали, але, як показує практика, в архіві є набагато більше інформації… навіть більше, ніж ви можете очікувати
Безкоштовна консультація
Обговоримо основні моменти, пов'язані з пошуком документів для підтвердження національності, вирішимо, чи є перспективи для такого дослідження і чи можливо отримати документи з регіону, в якому народилися і жили ваші предки.
Етапи дослідження
Насамперед потрібно розібратися, які документи у вас є і що вам відомо про предків, чию національність потрібно підтвердити: імена, дати життя, місця народження тощо.
Пропрацюємо відкриті джерела, це дозволить уточнити інформацію та отримати "зачіпки" для пошуків, оформимо необхідні запити до державних архівів.
Наша мета знайти хоча б один документ, де буде вказана національність або за сукупністю непрямих ознак визначити ким були ваші предки і чи можливо це буде довести.
На підтвердження роботи ви отримаєте офіційні відповіді на всі оформлені запити, архівні довідки та завірені копії документів
В результате
Перевіряємо національність
200 $ / 1-2 мiс.
Порядок роботи
Такий порядок роботи дозволяє економити гроші, тому що не потрібно починати підготовку документів для консульської перевірки або подання до Федерального адміністративного відомства Німеччини, не переконавшись, що ваші предки саме тієї національності як розповідають родичі та економить час, оскільки підготовка всіх документів триває набагато довше.
II-й этап
Після того як ми перевірили сімейну легенду та переконалися у доцільності підготовки документів для консульської перевірки, приступаємо до розгорнутого дослідження за всіма можливими напрямками:
Підготовка документів
от 60 $ / 1-2 мiс.
для консульської перевірки
Отримуємо витяги з реєстру та повторні свідоцтва про народження, шлюб, смерть, розлучення ваших родичів у відділах РАГС
Архівні довідки та завірені копії документів з державних архівів, за документами РАГС (1920 – 1947 рр.), метричними книгами равінату, переписами
Особисті документи з відомчих архівів, до яких належать архіви організацій, підприємств, навчальних закладів тощо.
Документи з архівів силових структур з питань репресованих, виселених на спецпоселення за національною ознакою, та архівних відділів органів влади
Всі знайдені документи мають юридичну значимість, будуть отримані відповідно до вимог консульств, вони підтверджують національність ваших предків і можуть бути використані для подання документів на репатріацію до Ізраїлю, оформлення Карти поляка, набуття громадянства Німеччини, Румунії, Болгарії та інших країн.
В результаті
Сьогодні з ранку я зустрілася із чудовим дослідником архівів Дмитром Богатенковим. Кому треба єврейське чи польське коріння підтверджувати - звертайтеся. Він мені всі оригінали моїх довідок дав.
Відгуки
Божена Ринська
Facebook
Дякую Вам за роботу. Щиро вдячна. Їздила на консульську перевірку із доньками. Пройшли за один раз. Консул був приємно вражений. Сказав, що за останні 2 роки ми були єдиними претендентами на репатріацію з ТАКИМИ ПЕРЕКОНЛИВИМИ документами. Він визнав, що я єврейка, а мої діти - друге покоління з усіма бонусами, що звідси випливають! Ми б без Вас не впоралися!
Олена Лейбіна
Facebook
Дякую від щирого серця! Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю!
Григорій Бітенський
Facebook
Якщо ви знаєте, які саме вам потрібні отримати документи, то напишіть та оформимо необхідні запити, у цьому випадку ви самі контролюєте процес пошуків