Румунське коріння
Підтвердження права на набуття громадянства Румунії
Закон про громадянство Румунії надає право отримати громадянство, якщо ваш батько або мати, дідусь або бабуся народилися або проживали в період з 1918 по 1940 роки. на території Румунського королівства, до складу якого входили Чернівецька та частина Одеської областей.
У сім'ї часто кажуть – документів немає, нічого не збереглося, предки все ретельно приховали, але, як показує практика, в архіві є набагато більше інформації… навіть більше, ніж ви можете очікувати
Безкоштовна консультація
Обговоримо основні моменти, пов'язані з пошуком документів для підтвердження національності, вирішимо, чи є перспективи для такого дослідження і чи можливо отримати документи з регіону, в якому народилися і жили ваші предки.
Етапи дослідження
Щоб оцінити можливість підтвердження факту народження чи проживання на території Румунії ваших родичів, потрібно розібратися, які документи у вас є і що вам відомо про предків.
Пропрацюємо відкриті джерела, це дозволить уточнити інформацію та отримати "зачіпки" для пошуків, оформимо необхідні запити до державних архівів.
Наша мета – знайти документи, в яких буде вказано місце народження ваших предків або зафіксовано факт проживання на території Румунії.
На підтвердження роботи ви отримаєте офіційні відповіді на всі оформлені запити, архівні довідки та завірені копії документів
В результате
Перевіряємо національність
200 $ / 1-2 мiс.
Порядок роботи
Такий порядок роботи дозволяє економити гроші, тому що не потрібно починати підготовку документів для консульської перевірки або подання до Федерального адміністративного відомства Німеччини, не переконавшись, що ваші предки саме тієї національності як розповідають родичі та економить час, оскільки підготовка всіх документів триває набагато довше.
II-й этап
Після того, як ми знайшли факти, що підтверджують факт народження або проживання ваших предків на території Румунії, нам залишається підготувати відсутні документи
Підготовка документів
от 60 $ / 1-2 мiс.
для консульської перевірки
Основні документи, що використовуються для підтвердження факту народження або проживання на території Румунії:
книги записів актів громадянського стану про народження, шлюб, смерть 1918 - 1940 рр.
документи місцевих органів влади Румунського королівства 1918 – 1940 рр.
В результаті ви матимете: офіційні відповіді на всі звернення, витяги та дублікати свідоцтв, архівні довідки, завірені копії документів, усі отримані документи відповідатимуть вимогам консульства.
В результаті
Сьогодні з ранку я зустрілася із чудовим дослідником архівів Дмитром Богатенковим. Кому треба єврейське чи польське коріння підтверджувати - звертайтеся. Він мені всі оригінали моїх довідок дав.
Відгуки
Божена Ринська
Facebook
Дякую Вам за роботу. Щиро вдячна. Їздила на консульську перевірку із доньками. Пройшли за один раз. Консул був приємно вражений. Сказав, що за останні 2 роки ми були єдиними претендентами на репатріацію з ТАКИМИ ПЕРЕКОНЛИВИМИ документами. Він визнав, що я єврейка, а мої діти - друге покоління з усіма бонусами, що звідси випливають! Ми б без Вас не впоралися!
Олена Лейбіна
Facebook
Дякую від щирого серця! Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю!
Григорій Бітенський
Facebook
Якщо ви знаєте, які саме вам потрібні отримати документи, то напишіть та оформимо необхідні запити, у цьому випадку ви самі контролюєте процес пошуків