Німецьке коріння
Статус пізнього переселенця
Якщо ваші родичі є етнічними німцями, ви можете претендувати на статус пізнього переселенця та отримати громадянство Німеччини.
Для цього потрібно документально підтвердити німецьку національність одного з батьків, дідуся чи бабусі, в окремих випадках прадіда чи прабабуся.
У сім'ї часто кажуть – документів немає, нічого не збереглося, предки все ретельно приховали, але, як показує практика, в архіві є набагато більше інформації… навіть більше, ніж ви можете очікувати
Безкоштовна консультація
Обговоримо основні моменти, пов'язані з пошуком документів для підтвердження національності, вирішимо, чи є перспективи для такого дослідження і чи можливо отримати документи з регіону, в якому народилися і жили ваші предки.
Этапы исследования
Для того, чтобы оценить возможность подтверждения немецкой национальности, нужно разобраться, какие документы у вас есть и что вам известно о предках
Проработаем открытые источники, это позволит уточнить информацию и получить "зацепки" для поисков, оформим необходимые запросы в государственные архивы
Наша цель найти хотя бы один документ где указана национальность или по совокупности косвенных признаков определить кем были ваши предки, была ли смена национальности в советское время и возможно ли это доказать.
В подтверждение работы вы получите официальные ответы на все оформленные запросы, архивные справки и заверенные копии документов
В результате
Проверяем национальность
200 $ / 1-2 мес.
Порядок роботи
Такий порядок роботи дозволяє економити гроші, тому що не потрібно починати підготовку документів для консульської перевірки або подання до Федерального адміністративного відомства Німеччини, не переконавшись, що ваші предки саме тієї національності як розповідають родичі та економить час, оскільки підготовка всіх документів триває набагато довше.
II-й этап
После того как будет найден хотя бы один документ, где указана немецкая национальность вашего предка или мы убедимся в целесообразности подготовки документов для Федерального административного ведомства Германии, приступаем к исследованию по всем возможным направлениям поисков:
Подготовка документов
от 60 $ / 1-2 мес.
для консульской проверки
Немецкая национальность подтверждается по документам советского периода, это:

  • книги записей гражданского состояния о рождении, браке, разводе и смерти,
  • личные документы ваших предков,
  • списки из учреждений местной власти,
  • материалы архивно-следственных дел репрессированных по национальному признаку
В документах дореволюционного периода указывали вероисповедание, мы сможем получить копии из лютеранской или католической церкви о рождении, браке, смерти ваших предков, это может быть использовано для подтверждения родственных связей и истории семьи
В результаті ви матимете: офіційні відповіді на всі звернення, витяги та дублікати свідоцтв, архівні довідки, завірені копії документів, усі отримані документи відповідатимуть вимогам консульства.
В результаті
Сьогодні з ранку я зустрілася із чудовим дослідником архівів Дмитром Богатенковим. Кому треба єврейське чи польське коріння підтверджувати - звертайтеся. Він мені всі оригінали моїх довідок дав.
Відгуки
Божена Ринська
Facebook
Дякую Вам за роботу. Щиро вдячна. Їздила на консульську перевірку із доньками. Пройшли за один раз. Консул був приємно вражений. Сказав, що за останні 2 роки ми були єдиними претендентами на репатріацію з ТАКИМИ ПЕРЕКОНЛИВИМИ документами. Він визнав, що я єврейка, а мої діти - друге покоління з усіма бонусами, що звідси випливають! Ми б без Вас не впоралися!
Олена Лейбіна
Facebook
Дякую від щирого серця! Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю!
Григорій Бітенський
Facebook
Якщо ви знаєте, які саме вам потрібні отримати документи, то напишіть та оформимо необхідні запити, у цьому випадку ви самі контролюєте процес пошуків