Генеалогічне древо
вiд 250 $ | 100 персон
Важливий інструмент дозволяє візуалізувати родинні зв'язки між різними членами сім'ї та побачити історію сім'ї у простій та наочній формі
Генеалогічне дерево може включати одну фамільну лінію, де біля основи розташовується загальний предок, а всі нащадки об'єднані загальним прізвищем, таке дерево називається низхідним і найчастіше складається за результатами генеалогічного дослідження.
Одна фамільна лінія
Буває змішане генеалогічне дерево, де, крім предків по чоловічій лінії, показані жіночі лінії: матері, бабусі, прабабусі. Тоді центральною фігурою на ньому є глава сім'ї або людина, якій у подарунок таке дерево складається.
Декілька фамільних ліній
Складність складання такого дерева в тому, що велика кількість родинних зв'язків неминуче переплітатиметься, таке дерево виглядатиме складним і заплутаним, тому важливо стежити за збереженням зрозумілої структури, додаючи прямих предків, без яких вас не було б (батько/мати, дідусь/бабуся) , прадіда/прабабуся), та найближчих родичів
Побудова генеалогічного древа включає кілька етапів, які допомагають упорядкувати інформацію та створити наочне уявлення про родинні зв'язки.
Етапи роботи
Систематизація даних
За основу можуть бути взяті результати генеалогічного дослідження, інтерв'ю з родичами або зібрані вами самостійно дані про родинні зв'язки, розберемо та перевіримо інформацію з метою оформлення в наочну схему генеалогічного дерева
Узгодження макета
Готова схема генеалогічного древа відправляється вам та вашим родичам для ознайомлення та перевірки. Ви маєте можливість внести правки, уточнення або доповнення до схеми, щоб унеможливити неточності.
Оформлення
Вибір шаблону, який буде адаптований під ваше генеалогічне дерево, або розробимо унікальний макет, враховуючи ваші уподобання та вимоги, розмір макета визначається кількістю персон на дереві та загальною стилістикою роботи.
Друк
Готове генеалогічне дерево друкуємо на полотні і оформляємо в раму, таким чином воно стане прекрасною прикрасою вашого будинку і займе гідне місце, підкреслюючи історію вашої родини.